Loading

Имате потреба од нови пневматици?

Вие сте на вистинското место!

Бесплатна промена

на сите видови на пневматици

Сопствен магацински простор

Сезонско чување на пневматици

Продажба и услуги

Продажба на пневматици, менување, балансирање и сезонско чување

Пребарај пневматици

[woof]

Менување на пневматици

1
РЕЗЕРВИРАЈТЕ
ТЕРМИН
2
ОДБЕРЕТЕ УСЛУГА
3
ДОНЕСЕТЕ ГО
ВАШЕТО ВОЗИЛО
4
НАШИОТ ТИМ ЌЕ СЕ
ПОГРИЖИ ЗА ВАС

Најбарани димензии

Изјави од корисници

Статистика за Еурогума

Проверено најдобри, 25 години традиција

25
ГОДИШНО ИСКУСТВО
10
ВРАБОТЕНИ И ТЕХНИЧАРИ
3500
ЗАДОВОЛНИ КОРИСНИЦИ
500000
ПРОДАДЕНИ ПНЕВМАТИЦИ

Голем избор на пневматици

Патнички, товарни и индустриски пневматици за сите видови на возила од реномираните светски брендови Barum, Semperit и Gislaved.

Закажете термин преку интернет веднаш

Брзо, лесно и едноставно купување,
менување и балансирање на пневматици.

Тел: 078 233 313 | 078 339 688

ЗАКАЖИ ТЕРМИН ПОБАРАЈ ПОНУДА