FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Кошничка:

Празна кошничка

Барај гуми...

Нови гуми

Цена: 4.300,00 ден.
Цена: 3.500,00 ден.

19,5"

Truck | 245/70R19.5 136/134M TL M249 Euro-Front

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Truck | 245/70R19.5 136/134M TL M255 Euro-Drive

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Truck | 265/70R19.5 140/138M TL M249 Euro-Front

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Truck | 265/70R19.5 140/138M TL M255 Euro-Drive

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Контакт

  • ул: Перо Наков бр. 31
    1000 Скопје, Македонија
  • 078 233 313 | 078 339 688
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Социјални мрежи

Кон врв