FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Кошничка:

Празна кошничка

Барај гуми...

Нови гуми

Цена: 4.300,00 ден.
Цена: 3.500,00 ден.

17,5"

Truck | 10R17.5 134/132L TL M248/5 EXP-ST

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Truck | 205/75R17.5 124/122M TL M434 EURO-ST

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Truck | 205/75R17.5 124/122M TL M470 TRANS-STEEL

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Truck | 215/75R17.5 126/124M TL M434 EURO-ST

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Контакт

  • ул: Перо Наков бр. 31
    1000 Скопје, Македонија
  • 078 233 313 | 078 339 688
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Социјални мрежи

Кон врв