FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Кошничка:

Празна кошничка

Барај гуми...

Нови гуми

Цена: 4.300,00 ден.
Цена: 3.500,00 ден.

22,5"

Truck | 11R22.5 148/145 K TL BU53 ROAD UNIVERSAL

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Truck | 11R22.5 148/145L TL BF 12 ROAD FRONT

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Truck | 12R22.5 152/148K BU54 ROAD UNIVERSAL

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Truck | 12R22.5 152/148K TL BS73 ROAD SPECIAL

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 70

Контакт

  • ул: Перо Наков бр. 31
    1000 Скопје, Македонија
  • 078 233 313 | 078 339 688
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Социјални мрежи

Кон врв