FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Кошничка:

Празна кошничка

Барај гуми...

Нови гуми

Цена: 4.300,00 ден.
Цена: 3.500,00 ден.

17,5"

Truck | 205/75 R17.5 124/122 M TL BF14 Road Front

Прашајте за цена

Гума за камион
Предна гума Профил: 75

Truck | 215/75 R17.5 126/124 M TL BF14 Road Front

Прашајте за цена

Гума за камион
Предна гума Профил: 75

Truck | 215/75 R17.5 135/133 J TL BT 43 Road Trailer

Прашајте за цена

Гума за приколка
Профил: 75

Truck | 215/75R17.5 126/124M TL BD23 ROAD DRIVE

Прашајте за цена

Предна гума за камион
Профил: 75

Контакт

  • ул: Перо Наков бр. 31
    1000 Скопје, Македонија
  • 078 233 313 | 078 339 688
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Социјални мрежи

Кон врв