FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Кошничка:

Празна кошничка

Монтажа и балансирање

Монтажата и балансирањето се услуги кои се нудат бесплатно со секој купен пневматик.
Овие услуги се вршат од сикообучен кадар со најсовремена опрема за монтирање и балансирање.

 

Поправка на пневматици

За поправка на пневматици се користи вулканизерска опрема и лепенки исклучиво од
светски реномираниот производител TIPTOP од страна на висококвалификуван кадар.

 • Продажба на гуми
 • Монтажа и балансирање
 • Промена на вентили
 • Лепење и корекција на гуми
 • Стручни совети
 • Кафе бар
 • Безжичен интернет
 •  

  Контакт

  • ул: Перо Наков бр. 31
   1000 Скопје, Македонија
  • 078 233 313 | 078 339 688
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

  Социјални мрежи

  Кон врв